Visit Albania - Tours & Excursions in Albania Visit Albania - Book Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania
Nisja Nga
Destinacioni
Data e nisjes
S H
Data e Kthimit
S H
I rritur
Foshnje (nen 2 vjec)
Femije (2-11)
I Ri(12-24)
Të moshuar (Mbi 60 Vjeç)
Ekonomi
Premium Ekonomi
Biznes
Shfaq Vetëm Fluturimet Direkte
Pushime Ekzotike te Personalizuara - Muaj Mjalti
Ture Kulturore
Evente Sportive - Ndeshje Futbolli - Bileta Ndeshje Futbolli
Makina me Qera Brenda dhe Jashte Shqiperise
Rezervo Bileta Avioni Online
Hotele ne Gjithe Boten
Nga 218 Euro
Simeon Hotel, Halkidiki
SIMEON HOTEL ✪✪✪✦PUSHIME Mengjes & Darke duke filluar nga 176€✦✦PUSHIME All Inclusive duke filluar nga...
Nga 80 Euro
Ski ne Mavrove ne Hotel Sport, Mavrove
Pushime ne fundjave dhe Ski ne Hotel Sport 3* Ne cmim perfshihet : * Akomodimi ne hotel per 2 nete  * Mengjeset ...
Na Kontaktoni
Shen valentini ne Barcelone, Barcelona
Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup - Barcelonë. Nisja nga Shkup...
Nga 90 Euro
Ski ne Radika Hotel & Spa 5 *, Mavrove
Oferte Speciale Ski ne Hotel Radika & Spa 5* Ne cmim perfshihet : *Akomodimi ne hotel per 2 nete/3 dite ose 3nete/...
Nga 219 Euro
Tur Kulturor ne Bukuresht, Bukuresht
Dita 1: Nisja ne mengjes heret nga Tirana, me itinerarin Tirane - Shkup - Sofie. Akomodim ne Hotel me 3*** ne Sofie. Pas...
Nga 89 Euro
Festat e Marsit ne Sarajeve - Mostar - Medjugore, Sarajeve
SARAJEVO – MOSTAR - MEDJUGORE 3 dite / 89 euro Hotel Hollywood 4 *►Dita 1:Ora 05.00 Nisja nga Tirana. Kryerja ...
Nga 174 Euro
Ski ne Hotel Four Points by Sheraton, ne Kolashin, Kolashin
Relaksohuni ne nje fundjave ne Hotel Four Points by Sheraton ne Kolashin.Te Perfshira ne cmim:2 net akomodimCheck-out i ...
Na Kontaktoni
Fun Island Resort, Male
Rezervoni  ne fillim bileten tuaj te fluturimit  ne www.biletaime.al ose prane zyrave tona dhe   pastaj mund te zg...
Nga 49 Euro
Udhetim Prizren - Gjakove, Prizren
Nese nuk jeni nje turist tradicional, nga ata qe kerkojne te kalojne kohen dhe te harrojne per disa caste problemet e di...
Na Kontaktoni
Fundjave ne Bianca Resort & SPA, Kolashin
Kaloni nje fundjave te kendshme ne ambjentin e ngrohte dhe mikprites te Bianca Resort & SPA, ne Kolashin, Mal i Zi. ...
Nga 100 Euro
Ski ne Bistra Hotel, Mavrove
Ski ne Bistra Hotel  4* ne Mavrove ne Maqedoni Ne cmim perfshihet: - 2 nete akomodim ne dhome Standarte - ...
Na Kontaktoni
Hotel Molika ne Bitola, Bitola
Hotel Molika ne Bitola me nje nga ofertat me te mira ne treg.Ne Cmim jane te perfshira:Akomodimi ne hotel per 2 netMengj...
Nga 159 Euro
Selanik - Stamboll - Sofje, Selanik
Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. Pushime ...
Nga 105 Euro
LEFKADA - PARGA - PREVEZA, Lefkada
Udhetim turisktik Lefkada - Parga - PrevezeCmimi perfshin: 🚅- transport me mikrobuz🛌- akomodim me mëngjes dhe dar...
Nga 138 Euro
Fundjave nen Magjine e Toskanes - Firenze dhe Pisa, Firenze
Union Travel dhe Fly Ernest ju sjellin Fundjavat  ndryshe ne Itali. Kaloni nje fundjave ne Firenze dhe Pisa, duke s...
Na Kontaktoni
Shen Valentin ne Queen Of Montenegro Hotel, Budva
Festoni Shen Valentinin ne Queen of Montenegro  Hotel ne Budva.Ne cmim perfshihet :Akomodimi ne dhome me pamje nga ...
Nga 58 Euro
Fundjave ne Alpina Hotel, Mavrove
Kaloni nje fundjave te kendshme ne Hotel Alpina, ne MavroveNe cmim perfshihet:2 nete akomodim ne dhome Standarte Me...
Nga 49 Euro
Fundjave ne Matka, Tetove
DITA E PARE: TIRANE - MATKA Nisja ne mengjes ne oren 05:00 drejt Maqedonise. Ndalesa e pare do jete tek bar kafe Gj...
Na Kontaktoni
Ski Hotel ne Zhabljak, Zhabljak
Kaloni pushimet ne fundjave ose festoni Krishtlindjet dhe Vitin e Ri ne Ski Hotel ne Zhabljak, Mal i Zi, ne nje ambjent ...
Nga 120 Euro
Fundjave Relaksi dhe Ski ne Hotel Lavina ne Bosnje, Jahorina
Kaloni nje fundjave relaksi dhe zbavituni ne pisten e Skive ne Hotel Lavina ne Bosnje Hercegovine, ne zonen Jahorina, sh...

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]