Visit Albania - Tours & Excursions in Albania Visit Albania - Book Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania Visit Albania - Tours in Albania, Excursions in Albania, Hotels in Albania
Nisja Nga
Destinacioni
Data e nisjes
S H
Data e Kthimit
S H
I rritur
Foshnje (nen 2 vjec)
Femije (2-11)
I Ri(12-24)
Të moshuar (Mbi 60 Vjeç)
Ekonomi
Premium Ekonomi
Biznes
Shfaq Vetëm Fluturimet Direkte
Pushime Ekzotike te Personalizuara - Muaj Mjalti
Ture Kulturore
Evente Sportive - Ndeshje Futbolli - Bileta Ndeshje Futbolli
Makina me Qera Brenda dhe Jashte Shqiperise
Rezervo Bileta Avioni Online
Hotele ne Gjithe Boten
Nga 15 Euro
Tur nje ditor ne Struge - Oher, Oher
Nisja nga Tirana ne oren 7:00 ne drejtim te pikes kufitare te Qafe Thanes.Pas kalimit te kufirit nisemi per ne Stru...
Na Kontaktoni
Fun Island Resort, Male
Rezervoni  ne fillim bileten tuaj te fluturimit  ne www.biletaime.al ose prane zyrave tona dhe   pastaj mund te zg...
Nga 685 Euro
Viti Ri ne Hotel Four Points by Sheraton, ne Kolashin, Kolashin
Festoni Vitin e Ri ne Hotel Four Points by Sheraton ne Kolashin.Te Perfshira ne cmim:Netet e akomodimit sipas ofertesDar...
Nga 199 Euro
Tur Kulturor ne Bukuresht, Bukuresht
Dita 1: Nisja ne mengjes heret nga Tirana, me itinerarin Tirane - Shkup - Sofie. Akomodim ne Hotel me 3***+ ne qender ne...
Na Kontaktoni
Fundjave ne Struge - Oher, Oher
Super Oferte ne Struge - Oher Dita e pare:Nisja nga Tirana drejt Maqedonise. Pas kalimit te procedurave ne kufi i dre...
Na Kontaktoni
Fundjave ne Paris, Paris
Union Travel ju sjell Fundjavat  ndryshe ne France. Kaloni nje fundjave ne Paris.Cmimi fillon nga249 eur p.person n...
Nga 150 Euro
Festat e Nentorit ne Regent Porto Montenegro, Tivat
Nje nga hotelet me te mire dhe me luksoz ne Malt te Zi, i pozicionuar ne zonen turistike te Tivatit, Regent Porto Monten...
Na Kontaktoni
Udhetim Prizren - Gjakove, Prizren
Nese nuk jeni nje turist tradicional, nga ata qe kerkojne te kalojne kohen dhe te harrojne per disa caste problemet e di...
Nga 88 Euro
Krishtlindje ne Avala Resort & Villas 4* , Budva
Avala Resort & Villas 4* Ne cmim perfshihet:- 2 nete akomodim ne dhome Superiore - Pije ne momentin qe mberrini- Mengj...
Nga 109 Euro
Fundjave ne perlen e Adriatikut Dalmat, Split
DITA PARE: SIBENIK Nisja ne oren 4:00 nga Tirana. Pas kalimit te pikes kufitare te Muriqanit vazhdim i udhetim nepe...
Na Kontaktoni
Pakete familjare ne Queen of Montenegro, Budva
Pakete Familjare ndryshe ne Queen of Montenegro 4* BudvaNe cmim perfshihet :Akomodimi ne hotel Queen of Montenegro Hotel...
Nga 150 Euro
Paketa familjare : Avala Resort & Villas 4* , Budva
Super Oferte ne Avala Resort & Villas 4* Ne cmim perfshihet:2 nete ne dhome superiorePija e mireseardhjes ne momenti...
Nga 88 Euro
Avala Resort & Villas - Festat e Nentorit, Budva
Kaloni festat e Nentorit ne Avala Resort & Villas ne Budva, Mali i Zi me nje oferte fantastike.2 net qendrimi ne double ...
Na Kontaktoni
Fundjave ne Budapest, Budapest
Dita e Parë: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 15.30 - Mbrritje më 17.00. Transfertë Aeroport - Hotel. Si...
Nga 99 Euro
Fundjave ne Medjugroje - Mostar, Medjugorje
DITA PARE: Nisja ne oren 4:00 nga Tirana mbrapa muzeut kombetar drejt qyetit te Shkodres. Pas kalimit te pikes kufita...
Na Kontaktoni
Pakete ne cift ne Queen of Montenegro, Budva
Paketa per Cift ne Queen of Montenegro 4* BudvaNe cmim perfshihet :Akomodimi ne hotel Queen of Montenegro Hotel 4* per 2...
Nga 55 Euro
Fundjave ne Janine & Meteora, Meteora
Dita e Parë; Nisja nga Tirana në oren 5.30 dhe udhëtimi me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gj...
Nga 79 Euro
Festat e Nentorit ne Dubrovnik , Dubrovnik
Dita 1 :  Nisja nga Tirana në mëngjes. Një pushim për kafe në  Muriqan dhe me pas  vazhdojme rrugën për n...
Nga 55 Euro
Fundjave ne Matka, Tetove
DITA E PARE: TIRANE - MATKA Nisja ne mengjes ne oren 05:00 drejt Maqedonise. Ndalesa e pare do jete tek bar kafe Gj...
Nga 138 Euro
Udhetim ne Budapest, Budapest
Union Travel ju sjell Fundjavat  ndryshe ne Hungari. Kaloni nje fundjave ne BudapestTe Perfshira ne cmim:Akomodimi ...

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]