Filtroni Ofertat
 
Oferta Last Minute
Oferta dhe Paketa Turistike ne Gjithe Boten
Alexandros Hotel , Korfuz
Alexandros Hotel

Zona/Shteti : Korfuz, Greqi
Kategoria : Pushime ne Korfuz
Emri Hotelit : Alexandros Hotel
Nisja
Kthimi
Cmimi
28/05/2016
04/06/2016
310 €
Fundjave ne Theth , Theth
Fundjave ne Theth

Zona/Shteti : Theth, Shqiperi
Kategoria : Pushime në Fundjavë
Emri Hotelit : Han
Nisja
Kthimi
Cmimi
28/05/2016
29/05/2016
55 €
Rumani - Shqiperi per EURO 2016 - Live ne Stadium, Lyon
Rumani - Shqiperi per EURO 201

Zona/Shteti : Lyon, France
Kategoria : Evenimente Sportive
Emri Hotelit : Hotel Komod
Nisja
Kthimi
Cmimi
17/06/2016
20/06/2016
549 €
France - Shqiperi per EURO 2016 - Live ne Stadium, Marseille
France - Shqiperi per EURO 201

Zona/Shteti : Marseille, France
Kategoria : Evenimente Sportive
Emri Hotelit : Hotel Komod
Nisja
Kthimi
Cmimi
13/06/2016
16/06/2016
549 €
Shqiperi - Zvicer - Ndiqni Live ne Stadium Ndeshjen Historike, Lens
Shqiperi - Zvicer - Ndiqni Liv

Zona/Shteti : Lens, France
Kategoria : Evenimente Sportive
Emri Hotelit : Pa Hotel
Nisja
Kthimi
Cmimi
11/06/2016
11/06/2016
699 €
Costa Diadema nisje ne Maj, Krociere
Costa Diadema nisje ne Maj

Zona/Shteti : Krociere, Itali
Kategoria : Pushime dhe Udhetime me Krociere
Emri Hotelit : Costa Diadema
Nisja
Kthimi
Cmimi
05/05/2016
12/05/2016
569 €
12/05/2016
19/05/2016
569 €
Iberostar Bellevue 4*, Budva
Iberostar Bellevue 4*

Zona/Shteti : Budva, Mali Zi
Kategoria : Pushime në Fundjavë
Emri Hotelit : Iberostar Bellevue

Na Kontaktoni per Cmimin:

Tel: +355 4 22 33 419
Cel: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
Village Mare, Halkidiki
Village Mare

Zona/Shteti : Halkidiki, Greqi
Kategoria : Pushime ne Halkidiki
Emri Hotelit : Village Mare
Nisja
Kthimi
Cmimi
29/05/2016
05/06/2016
322 €
Raymar Hotels & Resorts, Side
Raymar Hotels & Resorts

Zona/Shteti : Side, Turqi
Kategoria : Pushime ne Turqi
Emri Hotelit : Raymar Hotels & Resorts
Nisja
Kthimi
Cmimi
27/05/2016
02/06/2016
369 €
Ariti Grand Hotel, Korfuz
Ariti Grand Hotel

Zona/Shteti : Korfuz, Greqi
Kategoria : Pushime ne Korfuz
Emri Hotelit : Ariti Grand Hotel
Nisja
Kthimi
Cmimi
28/05/2016
04/06/2016
256 €
Elea Beach Hotel, Korfuz
Elea Beach Hotel

Zona/Shteti : Korfuz, Greqi
Kategoria : Pushime ne Korfuz
Emri Hotelit : Elea Beach Hotel
Nisja
Kthimi
Cmimi
04/06/2016
11/06/2016
374 €
04/06/2016
11/06/2016
517 €
Divani Corfu Palace Hotel , Korfuz
Divani Corfu Palace Hotel

Zona/Shteti : Korfuz, Greqi
Kategoria : Pushime ne Korfuz
Emri Hotelit : Divani Corfu Palace Hotel
Nisja
Kthimi
Cmimi
28/05/2016
04/06/2016
362 €
04/06/2016
11/06/2016
362 €
Bandos Island Resort, Male
Bandos Island Resort

Zona/Shteti : Male, Maldive
Kategoria : Muaj Mjalti
Emri Hotelit : Bandos Island Resort

Na Kontaktoni per Cmimin:

Tel: +355 4 22 33 419
Cel: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
Fun Island Resort, Male
Fun Island Resort

Zona/Shteti : Male, Maldive
Kategoria : Muaj Mjalti
Emri Hotelit : Fun Island Resort

Na Kontaktoni per Cmimin:

Tel: +355 4 22 33 419
Cel: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
Armas Resort, Kemer
Armas Resort

Zona/Shteti : Kemer, Turqi
Kategoria : Pushime ne Turqi
Emri Hotelit : Armas Resort
Nisja
Kthimi
Cmimi
27/05/2016
02/06/2016
319 €

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]