Filtroni Ofertat
 
Avala Resort & Villas - Festat e Nentorit, Mali Zi
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
25/11/2017
29/11/2017
2Net / 3Ditë
88 €
88 €
Individual
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo

Avala Resort & Villas - Festat e Nentorit, Mali Zi
Kaloni festat e Nentorit ne Avala Resort & Villas ne Budva, Mali i Zi me nje oferte fantastike.
  • 2 net qendrimi ne double room
  • Pije per mireseardhje kur beni check-in ne hotel
  • Mengjes dhe Darke te perfshire
  • Nje shishe uje per dhome
  • Mundesi per dhoma me pamje nga deti nese ka vlefshmeri
  • Parking Falas
  • Sauna, Pishine, Salle Fitness, Jacuzii dhe Banje Turke FALAS
  • Check-in i heshem dhe check-out i vone
  • Wireless FALAS
  • Restorant A La Carte ne Bruno Lounge Bar & Restaurant me 20% ulje

Oferta eshte e vlefshme per qendrime 3 dite dhe 2 net ne periudhen 25-29 Nentor.

Kujdes: Taksa e qytetit prej 1.5Euro/Dita/Personi nuk eshte e perfshire ne cmim dhe paguhet kur ben check-out nga hoteli ne recepsionin e hotelit.


Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]