Filtroni Ofertat
 
Krishtlindje ne Avala Resort & Villas 4* , Mali Zi
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
22/12/2017
26/12/2017
2Net / 3Ditë
88 €
88 €
Individual
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo

Krishtlindje ne Avala Resort & Villas 4* , Mali Zi
Avala Resort & Villas 4* 

Ne cmim perfshihet:
- 2 nete akomodim ne dhome Superiore 
- Pije ne momentin qe mberrini
- Mengjesi dhe darka per te gjitha ditet 
- Shishe uji ne dhome
- Sherbimi A La Carte tek restoranti Bruno Lounge Bar & Restaurant eshte me 20% zbritje
- Perdorim falas te parkimit, te saunes, pishines, palestres, jacuzzi dhe banjo turke
- Leje check out i vone nga dhoma deri ne ora 18:00 ne varesi te vlefshmerive te dhomave
- Internet WI FI falas ne zonat publike

Dhomat janë të pajisura me:
- Ajër të kondicionuar
- TV
- Tualet me dush
- Telefon
- Minibar


Shenim :

Ne cmim nuk perfshihet taksa e turistit 1.30€/dita/person.

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]