Filtroni Ofertat
 
Bandos Island Resort, Maldive
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
01/08/2017
31/08/2017
7Net / 8Ditë
1500 €
1500 €
Individual
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo
01/08/2017
31/08/2017
7Net / 8Ditë
1970 €
1970 €
Individual
All Inclusive
Rezervo

Bandos Island Resort, Maldive

Rezervoni  ne fillim bileten tuaj te fluturimit  ne www.biletaime.al ose prane zyrave tona dhe  pastaj mund te zgjidhni nje nga hotelet ne Maldive. Bandos  Island Resort 5***** eshte hoteli ideal per te kaluar disa pushime ndryshe.

Bandos Island Resort and Spa eshte I pajisur me dhoma te medha me ballkon dhe me pamje nga kopshti ose deti.
Bandos Resort eshte I pozicionuar ne ishullin Bandos prej nga ka marre dhe emrin , I cili ndodhet 10 minuta larg me barke nga Aeroporti nderkombetar I Male-s.

Distanca nga aeroporti : 7KM
Numri I dhomave: 225

Dhomat jane te pajisura me:
- TV
- Ajer i Kondicionuar
- Telefon
- Kasaforte
- Minibar
- Sherbim pastrimi
- Dush/Vaske
- Tharese Flokesh
- Transfertat me varka te shpejtesise se larte

Kujdes: Bileta a vionit nuk eshte e perfshire ne cmim!

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]