Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Fun Island Resort, Maldive

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Fun Island Resort, Maldive
Rezervoni  ne fillim bileten tuaj te fluturimit  ne www.biletaime.al ose prane zyrave tona dhe   pastaj mund te zgjidhni nje nga hotelet ne Maldive.
Fun Island Resort eshte hoteli ideal per te kaluar disa pushime ndryshe.

Distanca nga aeroporti : 38KM
Numri I dhomave: 59
Rinovuar ne 2009
Restorante: 2
Dhomat jane te pajisura me:
- TV
- Ajer i Kondicionuar
- Telefon
- Kasaforte
- Minibar
- Sherbim pastrimi
- Dush/Vaske
- Tharese Flokesh

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]