Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
In Love - Splendid Resort & Spa, Mali Zi
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
05/01/2018
30/03/2018
2Net / 3Ditë
125 €
0 €
Individual
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo

In Love - Splendid Resort & Spa, Mali Zi
In Love Again - Paketa ne Hotel Splendid Conference & Spa Resort 5*

Splendid Resort & Spa ofron paketen 2 nete / 3 dite, e dedikuar per akomodim gjate periudhes 05.01 - 30.03

Udhetimi per 2 nete/3 dite : 
💖Budva
💥3 ditë të plota
🍭125 eur/person
🍁Paketa eshte e vlefshme nga data 05 Janar deri me 30 Mars.

👉Të përfshira në çmim:
➤  Akomodim 2 nete ne hotel,  dhome superior me pamje nga deti
➤  Mengjes i perfshire per te dy ne restorantin La Bussola
➤ 1 darke e perfshire per te dy ne restorantin Aziatik Promenada
➤  Hyrje falas ne Wellnes center ( Finnish sauna, mild sauna, bio sauna with pine needles, steam bath with
➤ Swarovski crystals, relaxation lounge, experience showers, ice fountain, gym )
➤ 20% ulje ne trajtimet SPA
➤ Late check out deri ne oren 18:00 

📫 Adresa: Rr.Mine Peza, Nr.2 Tirane

Kontakt: 
📱 +355 69 20 829 15 ☎ +355 422 33 419
✉ turizem@uniontravel.al
👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook "Union Travel"

Kujdes: Ne cmimet e mesiperme nuk eshte e perfshire taksa e turistit 1.5Eur/dita/personi.
Cmimet e mesiperme jane per minimum qendrimi 2 nete.
Oferta eshte e vlefshme deri ne 30 Mars 2018

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]