Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Paketa Romantike ne Hotel Palas, Mali Zi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Paketa Romantike ne Hotel Palas, Mali Zi
Kaloni disa dite relaksi ne Hotel Palas ne petrovac, Mal te Zi. Nje hotel luksoz me ambjente relaksuese dhe dhoma moderne.

Te Perfshira:
 • Akomodimi ne hotel per sa net deshironi per periudhat e siperpermendura
 • Ushqimi ne Hotel sipas ofertes se mesiperme
 • Femija i pare eshte falas
 • Femija i dyte deri ne 7 vjec eshte falas
 • Dhome dyshe me pamje nga deti dhe ballkon
 • Early check-in
 • Late check-out
 • Pije mireseardhjeje (shampanje) ne dhome
 • Darke romantike ne restorantin Makarul ne nje dekor romantik
 • Masazh relaksues mesdhetar me vajra mineral prej 20minutash per person
 • Perdorimi i pishines se brendshme
 • WI-Fi
Ne cmim nuk eshte perfshire taksa e qytetit prej 1.5Euro/personi/dita


Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]