Filtroni Ofertat
 
Ski ne Hotel Four Points by Sheraton, ne Kolashin, Mali Zi
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
08/01/2018
15/03/2018
5Net / 6Ditë
249 €
75 €
Individual
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo
08/01/2018
15/03/2018
7Net / 8Ditë
315 €
105 €
Individual
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo
08/01/2018
15/03/2018
10Net / 11Ditë
440 €
150 €
Individual
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo

Ski ne Hotel Four Points by Sheraton, ne Kolashin, Mali Zi
Relaksohuni ne nje fundjave ne Hotel Four Points by Sheraton ne Kolashin.

Te Perfshira ne cmim:
  • netet e akomodimit sipas ofertes
  • Check-out i vone deri ne oren 16:00
  • Mengjeset dhe Darkat e Perfshira
  • Akses falas ne Banjo Turke, Sauna, Jakuzi dhe qendren e Fitness
  • Parkim falas
  • Wi-Fi Falas
  • Transferte falas nga hoteli ne qendren e skive dhe anasjelltas
Nuk jane te perfshira:

  • Taksa e qytetit prej 1.3Eur/Personi/Nata
  • Cdo gje tjeter qe nuk eshte permendur me lart.
Shenim: Transporti eshte individual. Per transport me grup, ju lutemi te na kontaktoni

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]