Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Ski ne Mavrove ne Hotel Sport, Maqedoni

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Ski ne Mavrove ne Hotel Sport, Maqedoni
Pushime ne fundjave dhe Ski ne Hotel Sport 3*

Ne cmim perfshihet :

* Akomodimi ne hotel per 2 nete 
* Mengjes dhe darke per ditet e qendrimit
* Internet WI FI falas ne zonat publike
* Taksa e turistit

Politikat e femijet: 

*Femijet deri ne 7 vjec jane falas
*Femijet 7-12 vjec – 40% ulje
*Shtesa per vakte ekstra – 9 euro per person/per vakt
*Ne cmim perfshihet perdorimi i Sauna, Jakuzzi, Pishine, Palester qe ndodhen ne hotel Bistra.

Shenim : Udhetimi eshte individual. Per udhetime te organizuara, ju lutemi te na kontaktoni.

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]