Filtroni Ofertat
 
Eksploro Barcelonen, Spanje
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
26/11/2017
29/11/2017
3Net / 4Ditë
359 €
359 €
Avion
Mëngjes
Rezervo

Eksploro Barcelonen, Spanje
Union Travel ju sjell udhetim ndryshe ne Barcelone, Spanje.

 Udhetimi per 3 nete/4 dite :
💖Barcelone
💥4 ditë të plota
🍭359 eur/person
🍁26 nëntor - 29 nëntor

👉Të përfshira në çmim:
➤ 1- Biletat vajtje-ardhje nga Shkupi
➤ 2- Akomodimi Hotel Standard 3* ose 4*
➤ 3- Mëngjeset për çdo ditë qëndrimi

📫 Adresa: Rr.Mine Peza, Nr.2 Tirane
😘 Ju mirepresim
Kontakt:
📱 +355 69 20 829 15 ☎ +355 422 33 419
✉ turizem@uniontravel.al
👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook "Union Travel"

* Nuk jane te perfshira ne cmim asgje qe nuk eshte permendur me lart.
* Sherbime te tjera ekstra mund ti shtohen paketes tuaj sipas kerkesave dhe nevojave tuaja.
* Transferta  aeroport - hotel - aeroport eshte ekstra pagese.
* Cmimi i siperpermendur eshte orientativ, dhe eshte ne varesi te disponibilitetit te vendeve ne avion dhe ne hotel.


Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]