Filtroni Ofertat
 
Udhetim ne Budapest, Hungari
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
28/11/2017
30/11/2017
2Net / 3Ditë
95 €
95 €
Avion
Mëngjes
Rezervo

Udhetim ne Budapest, Hungari
Union Travel ju sjell udhetim ndryshe ne Budapest - Hungari.

💖Budapest
💥3 ditë të plota
🍭95 eur/person
🍁28 - 30 Nëntor

Te Perfshira ne cmim:

 • 👉Të përfshira në çmim:
  ➤ 1- Biletat vajtje-ardhje nga Tirana
  ➤ 2- Akomodimi Hotel Mastino 3*
  ➤ 3- Mëngjeset për çdo ditë qëndrimi

  📫 Adresa: Rr.Mine Peza, Nr.2 Tirane
  😘 Ju mirepresim
  Kontakt: 
  📱 +355 69 20 829 15 ☎ +355 422 33 419
  ✉ turizem@uniontravel.al
  👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook "Union Travel"
*Ofertat jane te momentit. Cmimet e biletave te avionit ndryshojne!* Nuk jane te perfshira ne cmim asgje qe nuk eshte permendur me lart.
* Sherbime te tjera ekstra mund ti shtohen paketes tuaj sipas kerkesave dhe nevojave tuaja.
* Cmimi i siperpermendur eshte orientativ, dhe eshte ne varesi te disponibilitetit te vendeve ne avion dhe ne hotel

 

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]