Filtroni Ofertat
 
Udhetim Budva - Kotorr - Podgorice, Mali Zi
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
28/10/2017
29/10/2017
1Net / 2Ditë
55 €
45 €
Autobus
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo
10/11/2017
11/11/2017
1Net / 2Ditë
55 €
45 €
Autobus
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo
28/11/2017
29/11/2017
1Net / 2Ditë
55 €
45 €
Autobus
Mëngjes dhe Darkë
Rezervo

Udhetim Budva - Kotorr - Podgorice, Mali Zi

Dita e pare: Nisja ne mengjes ne oren 7:00 ne drejtim te Malit te Zi. Ndalese rruges per kafe perpara se te kalojme pike kufitare te Muriqanit.Pasi te kalojme ne token Malazeze ndalesa e pare do te jete ne Shen Stefan. Ndalese per fotografi e ishullit te famshem te Shen Stefanit, per te vazhduar me pas udhetimin ne Budva. Akomodimi ne hotel  4* ne zemer te qytetit te Budves,  nga ku keni mundesine qe te vizitoni edhe ne menyre individuale pikat me te mira te qendres se Budves Si porti i jahteve, Pedonalja buze detit, Qytetin e vjeter, Kalane dhe Qendrat tregtare qe ndodhen ne afersi te zones. Darka ne Hotel 

Dita e dyte: Pas mengjesit ne hotel, nisemi drejt Kotorrit.Kohe e lire per te vizituar qytetin e Kotorrit si portin turistik te jahteve dhe kalane vjeter. Vizite Kishes se Kotorrit dhe te Citadelles.
Pas vizites ne Kotorr nisja per ne Podgorice. Ndalese ne Ujevaren e Niagares ne Podgorice per kafe dhe fotografi. Kthimi per ne Shqiperi , mberritja ne Tirane ne darke.  Fundi i sherbimit tone!

Ne Cmim Perfshihet:
• Transporti me autobus komod 
• Akomodimi ne hotel  4 *
• Mengjesi + darka
• Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit . 
• Perdorimi i Pishines Dimerore dhe SPA


Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]