Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Fundjave ne Struge - Oher, Maqedoni

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Fundjave ne Struge - Oher, Maqedoni

Super Oferte ne Struge - Oher


Dita e pare:
Nisja nga Tirana drejt Maqedonise. Pas kalimit te procedurave ne kufi i drejtohemi qytetit te Struges .Gjate rruges kemi nje ndalese per kafe. Akomodimi ne hotel dhe te lire per dreken. Pasdite e lire per shetitje. Darka ne hotel dhe mbremje e lire per argetim me muzike.

Dita e dyte:
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nje vizite panoramike e qytetit te Struges me pas nisemi drejt qytetit te Ohrit ku do bejme nje tur paronamik te qytetit , qendra me e vjeter e kultures sllave . I drejtohemi shetitores se Ohrit ku kemi mundesine te shohim dhe njepamje fantastike te liqenit te Ohrit , ku nuk ngelet pa rene ne sy edhe muzeu nacional, Kisha e Shen Sofise , Kalaja e lashte e qytetit dhe teatri antik. Me pas nisemi drejt Shen Naumit ku do te vizitohet manastiri i Shen Naumit dhe do te pushohet per kafe apo dreke.
Kthimi ne Tirane nepermjet pikes doganore te Tushemishtit.

Akomodimi ne Hotel 3* - 49 euro
Akomodimi ne Hotel 4* - 59 euro


Ne cmim perfshihet :
  • Transporti vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel per 1 nate
  • Mengjesi dhe darka
  • Shoqerues gjate gjithe udhetimit

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]