Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Ski ne Radika Hotel & Spa 5 *, Maqedoni

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Ski ne Radika Hotel & Spa 5 *, Maqedoni
Oferte Speciale Ski ne Hotel Radika & Spa 5*


Ne cmim perfshihet :

*Akomodimi ne hotel per 2 nete/3 dite ose 3nete/4 dite
*Me Mengjes ( ose mengjes dhe darke ne varesi te zgjedhjes qe beni)
*Pishinë e brendshme, Xhakuzi
*Saunat, banja me avull, dhomë private (xhakuzi) me ujë te kripur
*Qender fitnes, Lodra për fëmijë
*Rraketake/ping-pong/biliard
*Parkimi
*Internet WI FI falas ne zonat publike

Ne cmim nuk eshte e perfshire :
Taksa e turistit prej 1.3Eur/dita/person

Opsionale: Transporti vajtje ardhje me Autobus per minimumi 15 persona.

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]