Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Acrotel Athena Pallace Village , Greqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Acrotel Athena Pallace Village , Greqi
Acrotel Athena Pallace Village 5*- ne Halkidiki
Hoteli Athena Pallas Village me 5 yje, ndodhet në Nikiti, në zonën e Sithonias.
Hoteli është vendosur në plazhin e bukur të Elias, vetëm 8 km nga fshati kozmopolit Neos Marmaras . Athena Pallas Hotel ka muzeun e saj bizantin, kishën dhe tunelin që çon klientët drejt nga hoteli në plazhin me rërë. 172 Dhomat tradicionale të hotelit janë të projektuara me mjeshtëri dhe stil dhe ofrojnë: - Ajër të kondicionuar, Baby Cot - në kërkesë, Ballkon, aparat kafeje, tharëse flokësh, Ngrohje, (wireless) Internet, Mini bar, Kasafortë, TV satelitor, dush, Telefon.
Distancat:
-3 km nga plazhi është
- nga aeroporti 95 km
- nga fshati më i afërt është 5 km.
- 8 km nga fshati kozmopolit Neos Marmaras

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]