Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Kriopigi Beach Hotel , Greqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Kriopigi Beach Hotel , Greqi
KRIOPIGI BEACH HOTEL ✪✪✪

Kriopigi Beach me 4 yje është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafund panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës së Sithonias. Ai është ndërtuar në përputhje me stilin lokal arkitekturor, ka 170 dhoma dhe 8 suita junior, të gjitha të paisura më komoditetet dhe mjetet e nevojshme për pushime të kënaqshme.
Kriopigi Beach është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ai ndodhet 800 metra larg playhit, 85 km larg nga Selaniku dhe 100 km larg nga aeroporti.
Restoranti Alexander The Great është vendi ideal për të shijuar mëngjesin, drekën apo darkën me gatime të shijshmë e shërbime të cilësisë së lartë. Gjithashtu atmosfera qe krijon ba Dolphins, një bar pishinë, është e veçantë dhe relaksuese.
Shërbime të tjera mund të përmendim: palestra, shërbimi i lavanderisë, makinat më qera, sauna, parku i lodrave për fëmijët etj.

Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë:
- Basketboll;
- Billardo;
- Shah;

Më Shume Detaje: Koncepti Half Board
- Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

Gjithashtu Hoteli ofron:
- Shërbim hekurosje;
- Ajër të kondicionuar ne zonat e përbashkëta;
- Patrim dhome;
- Vend për ruajten e bagazheve;
- Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;
- Korridor;
- System zgjimi;
- Radio në dhomë;
- Dush;
- Ballkon;
- Frigorifer;
- Kënd lojrash për fëmijët;
- Kafe;
- Masazh;
- Shezllone dhe çadra për detin dhe pshinën;
- Barka me qera;
- Shërbime zyre (fotokopje, fax);
- DVD/ Video me qera;

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]