Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Lagomandra Beach Hotel, Greqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Lagomandra Beach Hotel, Greqi
LAGOMANDRA BEACH HOTEL ✪✪✪

Hoteli Lagomandra është me 4 yje. Gjendet në një zonë të qetë midis shpateve të malit Itamos dhe ujërave të kristaltë dhe me një ngjyrë blu të errët të Gjirit të Toroneos, në rërën e artë të Lagomandra, deti i së cilës është nderuar me cmimin e “Flamurit Blu” nga Bashkimi Europian. Hoteli ndodhet rreth 150 metra larg detit, 100 km. larg Aeroportit të Selanikut dhe 6 km. larg qytetit piktoresk të “Nea Marmara”, në Sithonia, në Gadishullin e Halkidikisë.
Është një hotel tepër miqësor dhe i përshtatshëm për njerëz që kerkojnë qetësi dhe relaks gjatë pushimeve të tyre.Gjithashtu Hoteli njihet për natyrën e mrekullueshme të cilin e rrethon.
Në vitet 2007-8 hotelit i është bërë një rikonstruksion total duke futur në të facilitete të një cilësie të jashtëzakonshme.
Hoteli Lagomandra ka 130 dhoma, të cilat janë të pajisura me ajër të kondicionuar gjatë muajve Korrik dhe Gusht. Dhomat kanë tharëse flokësh, linjë direkte telefoni, frigorifer, antenë satelitore, muzik dhe krevat për femijët e vegjël.
Të gjitha dhomat kanë verandë ose ballkon me pamje nga kopshti. 
Në restorantin kryesor, pushuesit mund të shijojnë përditë mëngjesin dhe darkat bufetë e përgatitura, ndërsa në tavernën tradicionale, e cila gjendet në afërsi të detit, serviren gatimet e shkëlqyera të kuzhinës tradicionale Greke dhe një shumëllojshmëri peshku, i cili mund të konsumohet duke paguar dicka më shumë.
Gjatë ditës, Snack Bar-i që gjendet afër pishinës, ofron një varietet pijesh dhe snacks. Aktivitetet sportive dhe aktivitetetet e pushimit në hotel perfshijnë Jacuzzi-në në zonen e pishinës, fushë basketbolli, fushë volejbolli në rërë, tavolinë ping-pong-u dhe bicikleta për të bërë xhiro në mal, të cilat jepen me qera.
 Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën bufe.
Holeti gjithashtu ofron:
- Tavernë tradicional Greke me nje shumellojshmeri peshku;
- Snack Bar afër pishinës;
- Jacuzzi-në në zonen e pishinës;
- Fushë basketbolli;
- Fushë volejbolli në rërë;
- Tavolinë ping-pong-u;
- Bicikleta për të bërë xhiro në mal, të cilat jepen me qera.
 Hoteli ndodhet rreth 150 metra larg detit, 100 km. larg Aeroportit të Selanikut dhe 6 km. larg qytetit piktoresk të “Nea Marmara”, në Sithonia, në Gadishullin e Halkidikisë.

LAGOMANDRA BEACH HOTEL ✪✪✪


✦PUSHIME Mengjes & Darke duke filluar nga 284€✦
✦ 29 Maj - 7Nete / 8Dite
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Te Perfshira:
✔Akomodimi ne hotel
✔ Vaktet mengjesi & darka
✔ Perdorimi i faciliteteve te hotelit
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Shtese per transport vajtje ardhje 55€ p/person 

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]