Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Possidi Holidays Resort & Suites ne Halkidiki, Greqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Possidi Holidays Resort & Suites ne Halkidiki, Greqi
Një total prej 124 dhomash janë në dispozicion.Hoteli ofron :TV satelitor dhe kanale muzikore, ajër të kondicionuar, telefon, radio, Internet, mini bar dhe kasafortë. Banjot janë të dekoruara me mermer dhe të pajisura me tharëse flokësh.
Ballkonet e bollshme përfshijnë mobilje bambu për ju që doni të gëzoni ngjyrat e mrekullueshme të detit dhe kopshtet e bukura.
Gjithashtu hoteli ofron :
Pishina : Një pishinë të madhe për të rritur dhe një më të vogël për fëmijë, të vendosura në afërsi të ndërtesës qendrore të kompleksit hotelier.
Sport : - 2 fusha tenisi, Beach-volley, pingpong, Shesh lojërash për fëmijë në natyrë, palestër ,sauna dhe xhakuzi, shërbime masazhi janë në dispozicion me rezervim.

Ofrohen gjithashtu: - Μini Market, dhomë lojrash, dhomë TV, sallë leximi, sallë pritjeje, ashensor, parking pa pagesë.
Distancat
- në plazh
- Selanik 105 km
- Aeroporti "Makedonia" (SKG) 105 km
- Stacioni i Trenit Selanik 105 km
- Llixhat e Agia Paraskevi 7 km

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]