Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Chandris Corfu Hotel ne Korfuz, Greqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Chandris Corfu Hotel ne Korfuz, Greqi
Corfu Chandris ka 213 dhoma të rimodeluara kohët e fundit të gjitha me ballkone të bukura, me pamje në det ose me pamje nga kopshtet e hotelit.
Hoteli ka edhe 28 bungalow dhe 36 apartamente Villa të cilat janë të pozicionuara mirë në kopshtet e qetë. Çdo dhomë është vetëm një hap larg nga plazhi privat me rërë që mund të strehojë ata që duan më shumë hapësirë ​​dhe intimitet në një mjedis të qetë e gjelbër.
Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, ballkon ose tarracë, radio dhe TV me satelit, banjo private me dush, tharëse flokësh, mini bar.
Hoteli ka midis të tjerash një qëndër fitnessi, ambjente për fëmijët, sallë konferencash, 3 pishina, 2 restorante me tarracë, taverna, parking, 3 fusha tenisi, 4 bare, makina me qera etj. 


Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]