Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Magna Graecia Corfu Hotel ne Korfuz, Greqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Magna Graecia Corfu Hotel ne Korfuz, Greqi

Hoteli Magna graecia është dekoruar me shije dhe ka kopshte të sistemuara këndshëm. Pishina e jashtme është nje vend i përshtatshëm për tu relaksuar. Pushuesit mund të zgjedhin mundësinë për tu akomoduar me paketën All Inclusive ku janë përfshirë vaktet në restorant me pijet alkoolike lokale. Në hotel ofrohen edhe aktivitete si netët tematike, animacione te ndryshme, mini club, doktor, parking, makina me qera, lavanderi*, internet corner*.
Hoteli Magna Graecia me 3 yje, ndodhet 300 metra larg fshatit touristik të Dassia dhe konsiston në një ndërtesë 3 katëshe e ndërtuar sipas një stili klasik. Hoteli gjendet 8 km. larg qytetit të Korfuzit, dhe 7 km. larg Aeroportit të Korfuzit “Ioannis Kapodistrias”.
Dhomat e hotelit janë të pajisura me TV, radio, mini frigorifer, tharëse flokësh, kasaforta*, ajër i kondicionuar (në mëngjes dhe në mbrëmje pa pagesë) dhe banjo private me dush.

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ përfshin:
- Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën.
- Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.
- Pool Bar ku mund te shijoni birrë në kriko, pije të ndryshme të lehta, kafe, verë vendi, etj.


Hoteli gjithashtu ofron:
- Nderrrim peshqirësh dhe çarçafesh;
- Sistem zgjimi;
- Pastrim dhomash;
- Shërbime zyre (fotokopje, fax)

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]