Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Mareblue Beach Resort, Greqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Mareblue Beach Resort, Greqi
Mareblue Beach Resort 4*- Ne Korfuz .

 Mareblue Beach me 4 yje, ndodhet në një zonë me bukuri natyrore, Agios Spyridonas, 40 km larg nga aeroporti. Pranë hotelit ndodhet liqeni Antinioti me ujëra të freskëta dhe të kripura dhe është një ndër vendet më të mira për t'u eksploruar. Hoteli ka 350 dhoma dhe ofron dhoma dyshe, dhoma dyshe me krevate marinari dhe apartamente. Dhomat dyshe mund të akomodojnë deri në tre persona, dhomat dyshe me një krevat dopio dhe një krevat marinari mund të akomodojnë dy të rritur dhe dy fëmijë. Apartamentet mund të akomodojnë ose deri në 4 të rritur ose dy të rritur dhe tre fëmijë. Dhomat kanë ajër të kondicionuar individual, TV me satelit, mini frigorifer(një shishe ujë në mbërritje), objekte çaji dhe kafeje, pantofla, tharësë flokësh, vaskë, tarracë ose ballkon, telefon direkt*, kasafortë*, internet wi-fi*. Hoteli ka tre restorante dhe tre bare. restoranti kryesor shërben mëngjesin drekën dhe darkën me stilin bufe dhe kuzhinën kretane-mesdhetare si dhe ndërkombëtare. Netët speciale ofrojnë gatime me tematika Aziatike, Greke dhe Italiane. Një sërë objektesh dhe shërbimesh të tjera që ofrohen në ambjentet e hotelit janë: -fusha tenisi -fusha volejbolli -fushë futbolli(5x5) -dhomë lojrash -bilardo -tenis në tavolinë -lojra elektronike -kënd lojrash për fëmijë -mini club -baby sitter(me kërkesë dhe me pagesë) -këmbim valutor -Lounge TV -program animacioni -1 pishinë e madhe me ujë të freskët -shezlong, cadra dielli dhe peshqir ne plazh dhe në pishinë(falas kundrejt një depozite të rikthyeshme) -shërbim lavanderie* -internet wi-fi* -makina me qera* -shërbim lavanderie* -makina me qera* -doktor në thirrje* *shërbime me pagesë shtesë
Më Shume Detaje: Koncepti "All Inclusive" përfshin:
- Mëngjesin, Drekën dhe Darkën.
- Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.
- Pool Bar ku mund te shijoni birrë në kriko, pije të ndryshme të lehta, kafe, verë vendi, etj.
Gjithashtu Hoteli ofron:
- Vend për ruajten e bagazheve;
- Dhoma të izoluara ndaj zhurmave;
- Restorant a la carte;
- Shërbime zyre (fotokopje, fax);
- Shërbim për mbajtjen e fëmijëve *me pagesë;
- WiFi është i disponueshëm në të gjithë strukturën dhe është me kosto/ora;

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]