Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Sunshine Corfu Hotel, Greqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Sunshine Corfu Hotel, Greqi

Hoteli është ndërtuar në vitin 1977, rikonstruksioni i hotelit dhe i dhomave është bërë në vitin 2008. Vendndodhja Sunshine Corfu është i vendosur në Nissaki, 25 km në veri nga "qyteti i vjetër" i ishullit. Kompleksi shtrihet në një kodër, rrethuar me ullishte dhe pisha. Ai është ndërtuar në formë amfiteatri dhe përmban një plazh privat me guralecë.
Hoteli ndodhet: - 25 km. larg Aeroportit të qytetit të Korfuzit Ioannis Kapodistrias.Ndodhet në plazh; - 500 metra larg fshatit Nisaki; - 25 km. larg portit të Korfuzit.
Sunshine Corfu ju ofron një zgjedhje të tre restoranteve, ku ju mund të shijoni një shumëllojshmëri të menuve të ndryshme duke filluar me restorantin kryesor me bufe ushqimesh të nxehta dhe të ftohta. Paketë All Inclusive përfshin një darkë një herë në javë në Asian Orchard, që shërben specialitete aziatike dhe Zorbas, taverna tradicionale greke ku ju do të gjeni muzikë live dhe specialitete nga e gjithë Greqia. Snack Bar shërben ushqime të lehta per të plotësuar preferencat në ngrënie. Pijet shërbehen nga bari kryesor dhe bari në pishinë. Pishinat janë fokusi kryesor i hotelit pajisura me tarraca të gjera dielli, ku klientët mund të freskohen në pishinën e aktivitetit ose në pishinën relaksuese.

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]