Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Hotel Bellagio, Greqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Hotel Bellagio, Greqi
Bellagio Hotel është i vendosur në fshatin turistik Fourka, 115 km nga aeroporti i Selanikut. Ndërtuar në stilin tradicional Maqedonas në mes të një kopshti të bukur 10 hektarësh zhytur në lule shumëngjyrëshe, hoteli ka një kapacitet maksimal prej 160 shtretërve.
Bellagio është i vendosur në mënyrë ideale dhe u ofron vizitorëve akses të lehtë për rrënojat e lashta, vendet historike, Manastireve dhe Selanikut, qytetin e dytë më të madh në Greqi. Hoteli është gjithashtu afër (600 m) me fshatin tradicional dhe piktoresk të Skala Fourkas, i cili përmban taverna të shumta peshku, bare, diskoteka dhe sporte uji.
Hoteli ka 80 dhoma bungalow që kanë banjo, telefon privat, radio, frigorifer, ajër të kondicionuar.
Hoteli ka edhe objekte të tjera në shërbim të pushuesve si fusha tenisi (5 euro/ ora), basketbolli, volejbolli, mini futbolli, ping pong, parking, këmbim valutor, pishinë, pishinë për fëmijë, sallon masazhi, kënd lojrash për fëmijë, restorant, tavernë, bar, çadrat në plazh (me pagesë).
Koncepti “All Inclusive “ përfshin: - Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën. - Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki, Birra vendi dhe pije jo alkoolike, pije freskuese dhe lëngje frutash vendi, kafe, caj.
Programi All Inclusive:
Mëngjesi - 08.00-10.00
Dreka - 13.00-15.00
Darka - 19.00-21.00
Pijet gjatë vakteve : pije jo alkoolike, birrë, verë vendase
Pishina : 10.00-24.00
11.00-13.00 akullore, verë vendase
10.00-21.00 birrë draft , pije joalkoolike, kafe dhe çaj 
Më Shume Detaje: Distancat :
- 350 m larg nga plazhi
- 600 m larg nga qendra e Fourkas.
- 115 km nga aeroporti i Selanikut

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]