Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Crystal Admiral Resort & SPA ne Side, Antalia, Turqi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Crystal Admiral Resort & SPA ne Side, Antalia, Turqi
Relaksohuni në plazhin e mrekullueshëm : Godinë elegante, oborr elegant me kompleksin e pishinave, plazhi i mrekullueshëm me rërë të imët, ju presin të kaloni pushime të paharruara. Edhe për femijët ka oferta të shumta loje dhe argëtimi, duke mos e harruar larjen në dy pishina të veçanta për ta.

POZITA : Ky hotel i hapur në vitin 2005 gjendet nëlokalitetin turistik Kizilagaç, rreth 15 km ngaqendra e Sides dhe rreth 80 km nga aeroportii Antalisë. Koha e transferit: rreth 90minuta.

AKOMODIMI : 
Një kompleks hotelier i madh dhe modern,disponon me mbi 801 dhoma në një godinëgjashtëkatëshe. Lobi me recepcion dhe bar,restorant kryesor me tarracë të jashtme, disarestorante A-la carte, bar pishine, bar plazhi,kënd televizioni, diskotekë, dyqane tëndryshme. Në oborrin e madh dhe të gjelbëruargjendet kompleksi i pishinave mekatër rrëshqitëse uji dhe pishinë të veçantëpër fëmijët. Ombrellat e diellit, shtretërit,peshqirët dhe mbulesat, pranë pishinës dhenë plazh janë pa pagesë.

PLAZHI : Plazhi i bukur me rërë ndahet nga oborri ihotelit përmes një rruge automobilistike,mirëpo plazhi arrihet në mënyrë komodepërmes një nënkalimi. Ombrellat e diellit,shtretërit, peshqirët dhe mbulesat, pranëpishinës dhe në plazh janë pa pagesë.

DHOMAT : Janë të orenditura në mënyrë moderne, mebanjë/WC, tharëse flokësh, klimatizim,minibar, kasafortë me qira, TV/Sat, telefondirekt, dysheme me tepih, ballkon, shumicame pamje nga deti.

SPORTI DHE KOHA E LIRË : Pa pagesë: 2 fusha të forta të tenisit, pingpong,basketboll, volejboll plazhi, pikado,fitnes, aerobik, banjë me avull, banjë turke,saunë dhe animacion në gjuhë të ndryshmegjatë tërë ditës. Me pagesë: Dritat përfushat e tenisit, pajisjet dhe kurset për tenis,bilardo, loja me birila, sportet e ndryshme tëujit që ofrohen në plazh, interneti, masazhidhe tretmanet në qendrën Wellness & Spa.

FËMIJËT : 2 pishina për fëmijë, miniklubi për fëmijëtprej 4-12 vjeç, meny për fëmijët në restorant,dado sipas kërkesës dhe me pagesë.

Kujdes: Ne cmime nuk jane te perfshira biletat e avionit/charterit

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]