Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Shen Valentin ne Stockholm, Suedi
Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
12/02/2018
16/02/2018
4Net / 5Ditë
232 €
212 €
Avion
Mëngjes
Rezervo

Shen Valentin ne Stockholm, Suedi
Union Travel ju sjell Shen Valentin ndryshe ne Stockholm, Suedi.

👉Të përfshira në çmim:
➤ 1- Biletat vajtje-ardhje nga Podgorica
➤ 2- Akomodimi Hotel Standard  3* ose 4*
➤ 3- Mëngjeset për çdo ditë qëndrimi
📫 Adresa: Rr.Mine Peza, Nr.2 Tirane

Kontakt: 
📱 +355 67 20 829 15 ☎ +355 422 33 419
✉ turizem@uniontravel.al
👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook "Union Travel"


*Ofertat jane te momentit. Cmimet e biletave te avionit ndryshojne!* Nuk jane te perfshira ne cmim asgje qe nuk eshte permendur me lart.
* Sherbime te tjera ekstra mund ti shtohen paketes tuaj sipas kerkesave dhe nevojave tuaja.
* Transferten aeroport - hotel - aeroport mund te jua mundesojme ne.
* Cmimi i siperpermendur eshte orientativ, dhe eshte ne varesi te disponibilitetit te vendeve ne avion dhe ne hotel.

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]