Union Travel
Turizem: +355 4 22 33 419
Biletari: +355 4 22 28 141
Filtroni Ofertat
 
Viti Ri ne Hotel Four Points by Sheraton, ne Kolashin, Mali Zi

Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.


Viti Ri ne Hotel Four Points by Sheraton, ne Kolashin, Mali Zi
Festoni Vitin e Ri ne Hotel Four Points by Sheraton ne Kolashin.

Te Perfshira ne cmim:
  • Netet e akomodimit sipas ofertes
  • Darkat festive me muzike live ne 31Dhjetor dhe 1Janar
  • Mengjeset dhe Darkat e Perfshira
  • Akses falas ne Banjo Turke, Sauna, Jakuzi dhe qendren e Fitness
  • Parkim falas
  • Wi-Fi Falas
  • Transferte falas nga hoteli ne qendren e skive dhe anasjelltas
Nuk jane te perfshira:Taksa e qytetit prej 1.3Eur/Personi/Nata
  • Cdo gje tjeter qe nuk eshte permendur me lart.
Shenim: Transporti eshte individual. Per transport me grup, ju lutemi te na kontaktoni

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 672049597 / 672049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 67 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]