Udhetime me Krociera ne ishujt me te bukur Greke.
...

NA KONTAKTONI
Baia Hotel
Baia hotel ndodhet 25 min larg nga qendra e Bodrumit dhe rreth nje ore larg nga aeroporti. Hoteli eshte i vendosur ne nje zone te qete te qyteti dhe me pamje nga gjiri i Gundoganit dhe ofron 228 dhoma ne total si dhe nje salle konferencash. ...

NA KONTAKTONI
Primasol Louis Ionian Sun Corfu
Primasol Louis Ionian hotel shtrihet ne juglindje te Korfuzit shume afer nga fshati Piktoresk Benitses i cili eshte i famshme per tavernat e tij te mrekullueshme dhe jeten e nates per te rinjte. ...

NA KONTAKTONI
Alexandros Palace
Eshte nje nga hotelet me luksoze ne Halkidiki i vendosur ne fushen e Tripiti , prane maleve Athos me plazhin e vet privat me reren e arte me ujrat e mrekullueshme blu dhe me bimesine e dendur rreth e perqark tij. ...

NA KONTAKTONI
Akrathos Hotel
Ndodhet ne nje vend magjepses ne breg te detit ne qytetin e Oranupolit, nje qytet ne afersi te Malit Athos ne Halkidiki i ndertuar sipas arkitektures se manastireve. ...

NA KONTAKTONI
Sunshine Corfu Hotel & SPA
Ky hotel qendron si nje perle midis gjithe hoteleve te tjere ne Korfuz. Shtrihet ne koder, i rrethuar nga gjelberimi i ullinjve dhe pishave ofron qetesi , relaks dhe pamje te mrekullueshme te detit Jone , eshte perfekt per pushime. ...

NA KONTAKTONI
Adaaran Club Rannalhi
Hotel Adaaran Club Rannalhi ndodhet ne jug te qytetit Male ne Maldives. Ka vendodhje perfekte pasi eshte vetem 45 min larg aeroportit dhe buze plazheve te mrekullueshme te ishullit duke ju dhene mundesi per zhytje apo sporte te tjera. Hoteli ka disponibilitet per 130 dhoma ku 96 jane standart room dhe 34 bungalows uji me pamje paronamike nga oqeani. ...

NA KONTAKTONI
Fun Island Resort & Spa
Kompleksi ndodhet ne jug te Males, vetem 47 km larg aeroportit nderkombetar Ibarahim Nasir, rreth 45 min me motoskaf. Gjatesia e ishullit eshte rreth 700m ndersa gjeresia rreth 168m. Hoteli ofron 8 dhoma delux dhe 67 dhoma me pamje te mrekullueshme te oqeanit Indian. ...

NA KONTAKTONI
Royal Island Resort & Spa
Avani Seychelles Barbarons Resort & Spa ndodhet ne Plzhin Barbarons ne bregun perendimor te Mahes dhe eshte vetem disa hapa larg reres se paprekur, palmave valezuese dhe ujerave te kristalte. ...

NA KONTAKTONI
Holiday Island Resort & Spa
Holiday Island Resort eshte i vendosur nė Alifu Elif nė Ishullin Dhiffushi, njė fluturim 30-minutash nga Aeroporti Ndėrkombėtar Ibrahim Nasir. Bungalot ne plazhin e resortit kanė njė tarracė private me shtretėr dielli, ku mysafirėt mund tė shijojne pamjet e Oqeanit Indian. ...

NA KONTAKTONI
Bliss Boutique Hotel
Avani Seychelles Barbarons Resort & Spa ndodhet ne Plzhin Barbarons ne bregun perendimor te Mahes dhe eshte vetem disa hapa larg reres se paprekur, palmave valezuese dhe ujerave te kristalte. ...

NA KONTAKTONI
AVANI Seychelles Barbarons Resort & Spa
Avani Seychelles Barbarons Resort & Spa ndodhet ne Plzhin Barbarons ne bregun perendimor te Mahes dhe eshte vetem disa hapa larg reres se paprekur, palmave valezuese dhe ujerave te kristalte. ...

NA KONTAKTONI
Royal Adam & Eve (te rritur + 16)
I pozicionuar mes pyjeve dhe buze detit ne Belek, me nje sipefaqe prej 100.000m2, e ndertuar ne menyre te vecante si nga dizajni, sherbimi dhe klasi , ka mare nje sere cmimesh ...

NA KONTAKTONI
Aska Lara Deluxe
Duke mare cmimin Worlds Leading Hotel SPA dhe World’s Luxury Hotel ne vitin 2010, resorti eshte i vendosur ne zonen e Lares, me nje siperfaqe prej 180.000 m2, ...

NA KONTAKTONI
Titanic Mardan Palace
Duke mare cmimin Worlds Leading Hotel SPA dhe World’s Luxury Hotel ne vitin 2010, resorti eshte i vendosur ne zonen e Lares, me nje siperfaqe prej 180.000 m2, perbehet nga 546 dhoma dhe suita, 276 dhoma superior, 57 dhoma premium, 16 Dolma bahce suita deluxe, 38 F Hamam suite(me banjo turke), 41 grand deluxe duplex, 41 junior suite, 38 executives suite, 4 suita presidenciale, 2 suita mbreterore (600 m2 me pishine private) dhe 30 suita kopeshti (170 m2). ...

NA KONTAKTONI
Sherwood Exclusive Lara
Hoteli eshte rinovuar ne vitin 2014 eshte mjaft i bukur dhe luksoz dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj. ...

NA KONTAKTONI
Miracle Resort Hotel
Nje hotel i mrekullueshem qe ndodhet vetem 20 min larg aeroportit dhe ofron nje cilesi te larte sherbimi dhe akomodimi per te gjithe te ftuarit e saj. ...

NA KONTAKTONI
Sazan dhe Karaburun
...

NA KONTAKTONI
Hiking ne Korab
...

NA KONTAKTONI
Sarajeve - Medjugorje
...

NA KONTAKTONI
Verona,Itali.
Udhetime individuale , super oferta!

Ture individuale me cmime fantastike! ...

NA KONTAKTONI
Budapest, Hungari.
Ture individuale me cmime fantastike!

Ture individuale me cmime fantastike! ...

NA KONTAKTONI
Amsterdam, Netherland.
Ture individuale me cmime fantastike!

Ture individuale me cmime fantastike! ...

NA KONTAKTONI
Vienna, Austri.
Ture individuale me cmime fantastike!

Ture individuale me cmime fantastike! ...

NA KONTAKTONI
Rome
Oferta momentale Ofertat mėsipėr mund tė ndryshojnė, kontaktoni me agjentėt tanė pėr ti verifikuar. ...

NA KONTAKTONI
Amsterdam
Oferta momentale Ofertat mėsipėr mund tė ndryshojnė, kontaktoni me agjentėt tanė pėr ti verifikuar. ...

NA KONTAKTONI
Firence
Oferta momentale Ofertat mėsipėr mund tė ndryshojnė, kontaktoni me agjentėt tanė pėr ti verifikuar. ...

NA KONTAKTONI
Stamboll
Oferta momentale Ofertat mėsipėr mund tė ndryshojnė, kontaktoni me agjentėt tanė pėr ti verifikuar. ...

NA KONTAKTONI
Budapest
Oferta momentale Ofertat mėsipėr mund tė ndryshojnė, kontaktoni me agjentėt tanė pėr ti verifikuar. ...

NA KONTAKTONI
Pranverė nė Cappadocia,
Grup i konfirmuar

...

NA KONTAKTONI
Pranverė nė Kryeqytetet Skandinave
...

NA KONTAKTONI
Viti i Ri nė Srugė
...

NA KONTAKTONI
Maroon 5 ne Prage
...

NA KONTAKTONI
Ski ne Bitola, Maqedoni
...

NA KONTAKTONI
Udhetim nė Cappadocia
...

NA KONTAKTONI
Udhetim ne Budapest, Hungari
...

NA KONTAKTONI
Maqedoni
Nisja nga Tirana pėr nė Bitola. Vizitė me autobus dhe Shoqėruesin tonė nė Strugė ...

NA KONTAKTONI
Ceki
Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. ...

NA KONTAKTONI
FUNDJAVE NE MATKA, MAQEDONI
...

NA KONTAKTONI
Ski ne Mavrove
Nisja do te jete ne oren 7:00 te mengjesit nga Tirana. Rruges do te ndalojme per kafen e mengjesit ...

NA KONTAKTONI
Viena
Fluturimi nga Tirana oren 04.25. Mberritja ne Vjene ne 08.25 (mengjes). Transferta me autobus per ne hotel ...

NA KONTAKTONI
Voskopoje - Korce - Pogradec
Nisja nga Tirana ora 07:00 Am i mengjsit tek Kafe Flora. Ndalese gjate rruges per ...

NA KONTAKTONI
Udhetim ne Sofje, Bullgari
Nisja nga Tirana me autobuz ne drejtim te Maqedonise. Gjate rruges, pushim per kafe dhe dreke ...

NA KONTAKTONI
Vizite 1 ditore ne Budva - Kotorr
Nisja ne mengjes heret ne oren 06.00 nga Tirana, nisemi heret per te ...

NA KONTAKTONI